Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ та Генпрокуратура взялися захищати «Промінвестбанк» перевірками

0 19

Генеральна прокуратура проведе перевірку діяльності ЗАТ «Промінвестбанк» з метою перешкодити спробі доведення даного банку до банкрутства та заволодіння його активами.

«Останніми часом певні рейдерські структури своїми діями намагаються порушити фінансову стабільність у діяльності ЗАТ «Промінвестбанк», що може негативно вплинути на стан фінансово-банківської системи всієї держави», – йдеться в повідомленні.

Перевірку буде організовано на додержання Закону України «Про банки і банківську діяльність» і за дорученням Генерального прокурора України Олександра Медведька.

В свою чергу СБУ теж розпочала відповідну перевірку з метою встановлення замовників протиправних дій стосовно ЗАТ “Промінвестбанк”, «які під прикриттям брехливої кампанії, інспірованої ззовні, зробили спробу привласнити у незаконний спосіб активи банку».

Нагадаємо, раніше Національний банк України ухвалив рішення про виділення рефінансування «Промінвестбанку», який належить до групи найбільших банків України, на загальну суму 5 млрд. грн.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар