Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ повинно розслідувати факти можливої співпраці правоохоронців з «одеськими» кілерами

0 11

Заступник Голови Верховної Ради України М.Томенко направив звернення Голові СБУ з проханням провести розслідування інформації про можливу співпрацю правоохоронних органів з убитим місяць тому в Одесі під час сумнозвісного штурму громадянином Асланом Дикаєвим, повідомляє офіційний сайт Миколи Томенка.

У своєму зверненні Микола Томенко зауважив, що до цих пір не оприлюднена інформація розслідування стосовно адекватності дій правоохоронних органів під час «Одеського штурму».

Водночас, він звернув увагу на те, що в змі з’явилася інформація про те, що вбитий під час штурму А.Дикаєв співпрацював з органами внутрішніх справ та був ліквідований як непотрібний свідок протиправних дій в органах МВД. М.Томенко нагадав, що, зокрема, газета «Сегодня» надрукувала інтерв’ю з братом убитого, який заявив про те, що його брат мав покровителів у міліції і працював під прикриттям, а вбили його за те, що «…он слишком много знает о тайных делах милиционеров…».

Зважаючи на це, Микола Томенко попросив Службу безпеки України провести розслідування та поінформувати, чи мали місце факти співпраці правоохоронних органів з «одеським» кіллером. Окрім того, Віце-спікер попросив СБУ повідомити про хід розслідування адекватності дій правоохоронних органів під час спецоперації в Одесі 1 жовтня цього року.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар