Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ попередила контрабанду культурних цінностей

0 19

Співробітники СБУ в Одеській області припинили спробу незаконного переміщення через митний кордон України предмети старовини.

Як передає прес-центр СБ України, у травні правоохоронці затримали 47-річного громадянина України, який слідував регулярним автобусним рейсом з Молдови та намагався перемістити через державний кордон низку старовинних предметів всупереч установленому законодавством порядку. Під час поглибленого митного догляду в пункті пропуску «Кучургани» Південної митниці у зловмисника було виявлено золоту зірку та срібний знак ордену Святого Станіслава часів Царської Росії (к.ХІХ – п.ХХ ст.), а також бронзові фігури ХІХ ст., які він приховав від митного контролю серед особистих речей.

За висновками експертів всі вилучені предмети становлять історичну та культурну цінність. На «чорному ринку» їх приблизна вартість становить майже 200 тисяч гривень.

Того ж дня співробітники СБУ затримали замовника контрабанди – 35-річного громадянина України, мешканця Одеси.

Наразі стосовно зловмисників слідчим відділом Управління СБУ в Одеській області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Теги:

контрабанда, СБУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар