Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ перевірить рахунки голови Вищого адмінсуду

0 13

Служба безпеки України надіслала в НБУ лист про необхідність перевірки всіх банківських рахунків та індивідуальних сейфів, відкритих в українських фінансових установах на ім’я голови Вищого адміфністративного суду Олександра Пасенюка, повідомляє «Дзеркалу тижня» з посиланням на свої джерела.

Перевірка рахунків Пасенюка, імовірно, пройде в рамках оперативної справи, збудженої на підставі свідчень екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

За інформацією видання, окрім голови Вищого адмінсуду, в оперативній справі фігурує екс-заступник голови секретаріату президента Ігор Пукшин, голови Івано-Франківського та Львівського окружних адміністративних судів, а також інших окружних й апеляційних судів України, суддя Львівського апеляційного адміністративного суду В.Любашівський.

Крім того, Ігор Зварич повідомив слідство, що за призначення співробітників у Львівському апеляційному адміністративному суді тільки своєму керівництву він передавав суму, еквівалентну 150 тисячам доларів США, інформує джерело видання.

Джерело:

proUA

Залиште коментар