Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ отримало дозвіл на обшук будинку Діденка

0 25

21 липня слідчі Служби безпеки України отримали від Печерського районного суду м. Києва санкцію на проведення обшуку будинку екс-першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка, повідомляє «Українська правда». Суд погодився з думкою слідчого, що «за місцем проживання Діденка можуть знаходитися предмети і документи, які мають значення для встановлення істини у справі».

В ухвалі суду зазначено, що обшук санкціонований «для вилучення предметів і документів, які є джерелом доказів і мають значення для встановлення істини у справі, яка порушена щодо Діденка».

Як відомо проти Ігоря Діденко було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу в рамках справи про завдання збитків державі Україна за результатами розгляду позову РосУкрЕнерго в Стокгольмському арбітражі. А 12 липня Печерський районний суд м. Києва обрав для колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз України» запобіжний захід у вигляді арешту терміном на два місяці.

Теги: Новини права, НАК “Нафтогаз України”, Печерський суд, Игорь Диденко, новости права

Джерело:

proUA

Залиште коментар