Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ оголосила у розшук екс-співробітника ПІБ, який вкрав 3,4 млн. грн. у вкладників

0 17

Управління Служби безпеки України у Полтавській області оголосило у всеукраїнський розшук 47-річного екс-співробітника Промінвестбанку Юрія Бондаренка за підозрою у крадіжці 3,43 млн. гривен вкладників у Полтаві.

Як заявив прес-секретар обласного управління СБУ Олексій Скрипник, Бондаренко вчинив низку тяжких фінансових злочинів і може використати підробні документи, зокрема, на ім’я Юрія Шевченка.

Згідно з повідомленням, розшукуваний звинувачується у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем на суму 1,6 млн. гривен, у службовій підробці, яка спричинила тяжкі наслідки на суму 1,83 млн. гривен, і у відмиванні доходів в особливо великих розмірах.

Скрипник нагадав, що у 2008 році СБУ порушила кримінальні справи за частиною 5 статей 191 (привласнення чужого майна шляхом службового зловживання), частиною 3 статті 28, частиною 2 статті 366 (службова підробка), частиною 3 статті 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

“Розшукуваний раніше працював у центральному відділенні Промінвестбанку в Полтаві, був відповідальним за видачу кредитів”, – зазначає працівник СБУ.

За його словами, підозрюваний, перебуваючи у складі організованого угруповання з чотирьох осіб, вкрав гроші вкладників банку в 2005 році при розподілі кредитів.

Теги:

всеукраїнський розшук, СБУ, привласнення грошових коштів

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар