Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ наказали активніше шукати терористів та незадоволених владою

0 19

Кабінет Міністрів доручив СБУ, МВС і ряду інших силових структур вжити заходів щодо виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до повалення влади і зміни державного ладу. Про це йдеться у розпорядженні уряду №672-р, повідомляє Tvi.

Згідно з документом, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Міноборони, МНС та Держтелерадіо рекомендовано забезпечити “своєчасне  виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, до розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, ненависті, до вчинення терористичних актів, дій, що загрожують громадському порядку, а також матеріалів, що пропагують расову, національну чи релігійну нетерпимість, дискримінацію”.

В документі також рекомендують висвітлювати в засобах масової інформації “заходи з реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом для формування в суспільстві негативного ставлення до терористичної діяльності в усіх її формах і проявах”, а також інформувати громадськість про розкриті терористичні злочини.

Джерело:

TVi

Залиште коментар