Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ хоче посилити відповідальність за кіберзлочини

0 13

Служба безпеки України (СБУ) має намір запропонувати посилити відповідальність за кіберзлочини до 15 років позбавлення волі. Про це виданню “Комерсант-Україна” повідомив начальник управління контррозвідувального забезпечення інформаційної безпеки держави СБУ Віталій Хлевицький.

За його словами, на даний момент Кримінальний кодекс України передбачає за кіберзлочини позбавлення волі строком від трьох до шести років.

“Цього недостатньо, оскільки щорічний приріст таких злочинів в Україні становить 30%. Тому СБУ розробляє законопроект, що посилює відповідальність за кіберзлочини до 15 років позбавлення волі, і має намір звернутися до Президента Віктора Януковича з проханням внести його до парламенту”, – зазначив Хлевицький.

Нагадаємо, раніше СБУ припинила діяльність міжнародного злочинного угруповання хакерів, які завдали збитків у 72 млн дол.

Теги:

кіберзлочинність, СБУ

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар