Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ і Мін’юсту доведеться боротися з корупцією

0 19

Президент Віктор Янукович доручив Міністерству юстиції із залученням можливостей Служби безпеки України виконувати функції спеціального органу з питань антикорупційної політики до створення такого органу. Про це він сказав на засіданні Національного антикорупційного комітету.

За його словами, антикорупційний закон, який був прийнятий і підписаний, передбачає право Президента на створення спеціального органу з питань антикорупційної політики. “До створення цього органу його функції виконуватиме Міністерство юстиції із залученням можливостей Служби безпеки України”, – сказав Янукович.

Глава держави відзначив, що така міра є тимчасовою, але потрібною для реалізації антикорупційного закону.

При цьому Президент підкреслив необхідність почати невідкладну роботу зі створення і визначення спеціального уповноваженого органу з питань антикорупційної політики.

Теги:

антикорупційна політика

Залиште коментар