Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ викрила корупційну схему в господарському суді Києва

0 15

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрила та зруйнувала корупційну схему, яку організувала суддя Господарського суду м. Києва та посередники − приватні адвокати.

Правоохоронці задокументували факти вимагання хабарів за «замовні» судові рішення.

Зокрема, співробітники СБУ зафіксували отримання цим суддею через адвоката 7 тисяч доларів США за винесення рішення у господарській справі про банкрутство підприємства та стягнення заборгованості.   У іншому епізоді за 22 тисячі доларів США на користь клієнта було визнано недійсним право власності державної установи на земельну ділянку.

Перевіряється також інформація про причетність інших суддів Господарського суду Києва до службових підроблень та винесення неправосудних рішень, йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Прокуратурою внесено подання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді від займаної посади та до Верховного Суду України про зняття з нього недоторканості.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар