Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Sayenko Kharenko відкриває офіс у Лондоні

0 18

Українська юридична фірма Sayenko Kharenko відкриває своє представництво в Лондоні,  а також створює нову практику взаємодії з органами державної влади ( GR) .

Sayenko Kharenko одна з перших юридичних фірм України , які виокремили послуги взаємодії з органами державної влади в самостійну практику. За словами Володимира Саєнка , керуючого партнера Sayenko Kharenko : ” Практика GR створить платформу для конструктивного діалогу наших клієнтів з державними органами і допоможе їм вибудувати довгострокову, комфортну, передбачувану систему відносин з профільними політичними стейкхолдерами ».

У рамках практики GR Sayenko Kharenko пропонує здійснення моніторингу та комплексного аналізу законодавчих та інших нормативних правових актів , а також розробку рекомендацій щодо довгострокового стратегічного планування з урахуванням законодавчих тенденцій в регулюванні профільних галузей діяльності клієнтів .

За поточними оцінками експертів Інституту професійного лобіювання та адвокасі тільки в Брюсселі працює приблизно 15000 GR фахівців і лобістів і 2500 лобістських організацій .

Залиште коментар