Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сайт ДАІ інформуватиме про наявність у МРЕВ номерних знаків і талонів техогляду

0 177

Офіційний сайт Державтоінспекції України з п’ятниці надаватиме оперативну інформацію (в режимі щоденного оновлення) про наявність у МРЕВ ДАІ номерних знаків для автомобілів, бланків водійських посвідчень і талонів техогляду.

Як повідомляє департамент зв’язків з громадськістю МВС України, таке введення пов’язане з постійними скаргами на відсутність номерних знаків, бланків талонів техогляду і водійських посвідчень, а також припущеннями, що в ситуації, що склалася, винні окремі керівники МРЕВ.

“Якщо на сайті розміщена інформація про наявність такої продукції, а в підрозділі стверджують, що її немає, просимо звертатися з відповідною скаргою до керівництва МРЕВ міста, області та департаменту Державтоінспекції МВС України”, – наголошують у МВС.

У міліції також зазначають, що в разі неналежного реагування на скарги громадян щодо несумлінних співробітників міліції буде вжито “жорстких заходів реагування”.

“Позиція міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова щодо викорінення зловживань і корупції в лавах Державтоінспекції залишається непохитною і жорсткою”, – резюмували в департаменті.

Теги:

ДАІ, МРЕВ

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар