Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рибінспектори отримують проценти від браконьєрів

0 19

Дніпровська екологічна прокуратура вважає роботу Державної інспекції охорони, відтворення водних живих ресурсів і регуляції рибальства незадовільною. Про це на прес-конференції заявив прокурор Дніпровської екологічної прокуратури Олександр Галкін. “Ми стурбовані результатами діяльності органів контролю рибінспекції й констатуємо неефективність їх боротьби із браконьєрським виловом риби”, – сказав він.

Під час нересту екологічна прокуратура створила робочу групу для захисту живих водних ресурсів. У період нересту органи прокуратури провели 42 рейди, під час яких було виявлено факти незаконної реалізації рибної продукції на ринках у Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях. “Працівники рибінспекції часто отримують грошову частку від виловів браконьєрів”, – зазначив Галкін.

За результатами рейду до відповідальності притягли 38 посадових осіб й 37 контролюючих. Загальна сума збитків з незаконного вилову риби становить 700 тис. гривень. Під час рейдів вилучено 2 763 кг риби, 324 заборонених знарядь вилову, 324 рибальські сітки.

Нагадаймо, у жовтні минулого року  Генеральна прокуратура створила у своїй структурі Дніпровську екологічну прокуратуру (на правах обласної).

Теги:

Дніпровська екологічна прокуратура, браконьєрство

Залиште коментар