Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

RUE та НАК «Нафтогаз України» підписали угоду про повернення 12,1 мільярдів кубометрів газу

14

ВАТ «Газпром», Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та RosUkrEnergo AG підписали пакет документів з питань взаємодії в газовій сфері, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу НАК «Нафтогаз України».

Відповідно до підписаних угод НАК «Нафтогаз» має повернути RosUkrEnergo 12, 1 млрд кубічних метрів природного газу. У свою чергу RUE погасить заборгованість у 1,7 млрд. доларів перед НАК «Нафтогаз України» борг у розмірі 810 млн. доларів перед «Газпромом», що повністю врегульовує відносини постачання газу у 2008-2009 р.р.

Теги:

Новини права, міжнародні договори, контракти, Росуекренерго, RUE, НАК “Нафтогаз України”, Газпром, газові угоди, газопровід, договір поставки, постачання

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии