Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

RUE та НАК «Нафтогаз України» підписали угоду про повернення 12,1 мільярдів кубометрів газу

0 14

ВАТ «Газпром», Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та RosUkrEnergo AG підписали пакет документів з питань взаємодії в газовій сфері, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу НАК «Нафтогаз України».

Відповідно до підписаних угод НАК «Нафтогаз» має повернути RosUkrEnergo 12, 1 млрд кубічних метрів природного газу. У свою чергу RUE погасить заборгованість у 1,7 млрд. доларів перед НАК «Нафтогаз України» борг у розмірі 810 млн. доларів перед «Газпромом», що повністю врегульовує відносини постачання газу у 2008-2009 р.р.

Теги:

Новини права, міжнародні договори, контракти, Росуекренерго, RUE, НАК “Нафтогаз України”, Газпром, газові угоди, газопровід, договір поставки, постачання

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар