Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розвиток транспортного коридору в обхід РФ схвалено депутатами

0 25

Врегульовані основні принципи експлуатації залізничних і поромних комплексів на Чорному і Каспійському морях, що важливо для розвитку транспортного коридору в обхід Росії.
Верховною Радою 22 грудня прийнятий Закон «Про ратифікацію Протоколу про внесення доповнень до Основне багатостороння угода про міжнародний транспорт щодо розвитку коридору Європа – Кавказ – Азія» (законопроект № 0118).
Протоколом врегульована перевезення вантажів в прямому міжнародному залізнично-поромному сполученні за участю адміністрацій портів, портових операторів, національних залізничних перевізників / операторів і судноплавних компаній сторін Основного угоди, які здійснюють свою діяльність на Чорному і Каспійському морях.
Для здійснення регулярного залізнично-поромного сполучення через порти сторін будуть використовуватися спеціально обладнані поромні судна, оснащені залізничними коліями. Перевізники повинні використовувати придатні для формування складу вантажні залізничні вагони.
Відповідальними органами для реалізації документа є: Морський порт Поті, Батумський морський порт, Грузинська залізниця, державне унітарне підприємство «Рохі Охані Таджікістон», Турецька державна залізниця, Державна адміністрація залізничного транспорту України «Укрзалізниця».

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар