Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розширено перелік відомостей, що складають державну таємницю

0 26

Наказом СБУ від 17.10.2012 р. № 470 «Звід відомостей, що становлять державну таємницю», доповнено двома статтями. Тепер відомості про факт або методи проведення негласної слідчої (розшукової) дії мають ступінь секретності «Таємно» терміном на 5 років.

Теж ж стосується і відомостей, що дозволяють ідентифікувати особу, місце або річ, відносно якої здійснюється або планується проведення негласних слідчих (розшукових) дій, і розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці.

Рішення про віднесення вказаної інформації до держтаємниці уповноважені приймати державні експерти Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Державної податкової служби і Служби безпеки України.

Наказ набирає чинності у зв’язку з набуттям чинності 20 листопада 2012 р. нового КПК.

Теги:

СБУ, державна таємниця

Залиште коментар