Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочав роботу Окружний адміністративний суд міста Севастополь

0 40

27 лютого 2009 року  розпочав свою процесуальну діяльність Окружний адміністративний суд міста Севастополь.

Під час урочистого відкриття Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк побажав суддям Окружного адміністративного суду міста Севастополь наснаги у роботі, непохитності моральних переконань, виваженості у здійсненні адміністративного судочинства.

Відповідно до Указу Президента України від 16.05.2007 № 417/2007 «Про кількісний склад суддів адміністративних судів» у Окружному адмінсуді міста Севастополь повинно працювати 14 суддів. Наразі суддівський корпус налічує десять чоловік.  

Як повідомлялося раніше, на сьогоднішні розбудова системи адміністративних судів в Україні фактично завершена. Так, початку розгляду адміністративних справ чекають лише Миколаївський та Чернівецький окружні адмінсуди, відкриття яких планується на початку березня 2009 року.

Залиште коментар