Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочав роботу Черкаський окружний адміністративний суд

0 52

24 вересня 2008 року розпочав процесуальну діяльність Черкаський окружний адміністративний суд.

Під час урочистого відкриття Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк побажав суддям Черкаського окружного адміністративного суду непохитності власних моральних принципів та переконань, невичерпної професійної наснаги у захисті прав та свобод громадян, а також плідних результатів у здійсненні правосуддя.

Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України від 16.05.2007 № 417/2007 «Про кількісний склад суддів адміністративних судів» у Черкаському окружному адміністративному суді має працювати 19 суддів. На сьогодні суддівський корпус налічує шестеро суддів.

Це двадцятий окружний адмінсуд, який вже почав розглядати адміністративні справи. Всього в Україні передбачена робота двадцяти семи окружних адміністративних судів: в кожному обласному центрі, містах Києві та Севастополі та в Автономній Республіці Крим.

На черзі відкриття Київського окружного адміністративного суду, яке відбудеться 1 жовтня 2008 року.

Голова суду – Василь Коваленко

Адреса суду: 18002, м. Черкаси, бул. Шевченка, 245
тел/факс 8 (0472) 32-20-71
e-mail:
inbox@adm.ck.court.gov.ua

Залиште коментар