Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

2-денний III З’їзд адвокатів України (оновлено)

0 72

У Києві розпочав роботу III З’їзд адвокатів України. Повідомляється, що на з’їзд із 259 делегатів прибули і зареєструвалися 192 адвоката. На початку роботи з’їзду головою лічильної комісії обрано адвоката Максим Болдіна.

Та не всім делегатам і журналістам вдалося потрапити на з’їзд. Біля входу в будівлю знаходяться адвокати, яким не вдалося потрапити на з’їзд, а також невідомі люди в камуфляжній формі, які відмовляються називатися.

Як повідомляється, люди в камуфляжній формі представляються охороною з’їзду й саме вони не пускають київську делегацію на зібрання, яке обиратиме членів ВРЮ від адвокатури. Знайшлася формальна причина — київську делегацію адвокатів не пустили на III З’їзд адвокатів України через те, що делегація не зареєструвалася на першій частині з’їзду (яка проходила в м. Мукачеве). Про це журналістам заявив член комітету з захисту прав адвокатів Національної асоціації адвокатів України Ігор Черезов.

Згодом у повідомленні київської міліції зазначили, що ситуацію врегульвано.

“Сьогодні у столичному Будинку кіно (Печерський район) проходить з’їзд адвокатів України. Під стінами будівлі зібралися пікетувальники з вимогами обирати до Вищої ради юстиції лише чесних кандидатів. Заявку на акцію громадська організація – ініціатор пікету – подала заздалегідь. Охорону громадського порядку на місці здійснює столична міліція”, – сказано в повідомленні.

“У ході мітингу група з 7 осіб намагалася увійти до приміщення. Охорона їх не впустила. Сталася штовханина. Правоохоронці врегулювали ситуацію між конфліктуючими сторонами”, – додали в міліції. “Зараз на місці працює слідчо-оперативна група Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві. Опитуються свідки та очевидці події”, — додали в МВС Києва.

Як відомо, головою Національної Асоціації Адвокатів України є Лідія Ізовітова. ЗМІ відносили її до групи тодішнього керівника головного управління АП з питань судоустрою Андрія Портнова.

Третій з’їзд адвокатів України визначив 8 кандидатів на посаду члена Вищої ради юстиції. Таке рішення ухвалено на з’їзді. Зокрема у виборчий бюлетень включені: Вадим Беляневич, Катерина Коваль, Ігор Фомін, Ростислав Кравець, Павло Гречкивский, Петро Луцюк, Алла Лесько і Сергій Острович.
З’їзд оголосив перерву до 17:15 для виготовлення бюлетенів для таємного голосування.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар