Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалось приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Мінветеранів

0 75

Від сьогодні й до 28 січня триватиме приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України. Подавати документи необхідно в електронній та друкованій формі.

Просимо всіх відповідально поставитися до процесу подання документів та бути активними на всіх етапах формування Громради.

Про те, які саме треба подавати документи і як правильно це робити, детально прописано на офіційному сайті Мінветеранів.

Самі установчі збори Громадської ради при Мінветеранів відбудуться 28 лютого о 10:00 в Києві, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Під час цих зборів, окрім інших питань, буде визначений кількісний склад Громради. А от хто до нього ввійде, оберуть безпосередньо громадяни України, віддавши свій голос у відкритому Інтернет-голосуванні за того чи іншого кандидата.

Подати заяву і стати учасником установчих зборів Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів можуть представники інститутів громадянського суспільства. А саме представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов’язана з діяльністю Мінветеранів, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі й завдання діяльності.

Залиште коментар