Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалася друга хвиля люстраційних перевірок

0 9

Сьогодні, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів, розпочинається друга хвиля люстраційних перевірок. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра юстиції, керівник апарату Ігор Алексеєв.

“Що стосується другого етапу проведення перевірки — урядом було затверджено графік, який формувався відповідно до положень закону.

Насамперед, перевіряється Міністерство юстиції, Фіскальна служба, Генеральна прокуратура, а також центральний апарат СБУ, всі міністри та керівники центральних органів виконавчої влади.

“Від сьогодні, відповідне розпорядження Кабміну є у відкритому доступі і, відповідно, від сьогодні всі особи, яких я назвав, повинні подати відповідну заяву і по них розпочнеться перевірка, згідно із процедурою, передбаченою законом”, — додав він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 9 жовтня підписав закон “Про очищення влади”, прийнятий Верховною Радою 16 вересня. У середу, 15 жовтня, зазначений закон був опублікований у парламентській газеті “Голос України” і набув чинності 16 жовтня.

Очікується, що під його дію підпаде до мільйона чиновників.

На порталі Мін’юсту почав роботу “люстраційний” розділ, де оприлюднили перелік перших чиновників, які підпали під люстрацію у рамках застосування Закону “Про очищення влади”.

Джерело:

УНН

Залиште коментар