Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалася координаційна рада генпрокурорів СНД

15

На початку зустрічі Генеральнй прокурор України Віктор Пшонка від імені багатотисячного колективу органів прокуратури України привітав всіх учасників засідання. “Ми високо цінуємо високу довіру і дуже раді приймати наших гостей і колег в Україні”, – зазначив генпрокурор.

Він підкреслив, що протягом багатьох років координаційна рада є основним майданчиком для співробітництва прокурорів держав-учасниць СНД. За словами Генпрокурора, велике значення має обмін інформацією і досвідом, розробка і реалізація спільних програм боротьби з різними формами злочинності, угоди про співробітництво у різних напрямках. “Це дає можливість підвищити результативність нашої роботи, сприяє розвитку міжвідомчих контактів. Вважаю, що на даний час прокуратури наших держав все частіше відчувають потребу у розв’язанні актуальних завдань професійної діяльності, використовуючи можливості координаційної ради”, – наголосив В.Пшонка.

На цьому засіданні, зазначив В.Пшонка, Генеральна прокуратура України виступає з ініціативою розгляду типового документу, який забезпечує дотримання у прокуратурах держав-учасниць СНД стандартів ефективного розслідування заяв про жорстке поводження. Він розроблений відповідно з положеннями Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод, а також практикою Європейського суду.

“Упевнений, що його положення у подальшому можуть бути використані прокурорами СНД у цілях підвищення стандартів розслідування заяв про жорстке поводження. Переконаний, що тепла атмосфера сьогоднішньої зустрічі буде у повній мірі сприяти високій продуктивності нашої роботи і послужить для подальшого розвитку співробітництва між прокуратурами держав-учасниць СНД на благо наших громадян”, – резюмував генпрокурор.

Теги:

ГПУ

Джерело:

УНН

Комментарии