Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалася координаційна рада генпрокурорів СНД

0 15

На початку зустрічі Генеральнй прокурор України Віктор Пшонка від імені багатотисячного колективу органів прокуратури України привітав всіх учасників засідання. “Ми високо цінуємо високу довіру і дуже раді приймати наших гостей і колег в Україні”, – зазначив генпрокурор.

Він підкреслив, що протягом багатьох років координаційна рада є основним майданчиком для співробітництва прокурорів держав-учасниць СНД. За словами Генпрокурора, велике значення має обмін інформацією і досвідом, розробка і реалізація спільних програм боротьби з різними формами злочинності, угоди про співробітництво у різних напрямках. “Це дає можливість підвищити результативність нашої роботи, сприяє розвитку міжвідомчих контактів. Вважаю, що на даний час прокуратури наших держав все частіше відчувають потребу у розв’язанні актуальних завдань професійної діяльності, використовуючи можливості координаційної ради”, – наголосив В.Пшонка.

На цьому засіданні, зазначив В.Пшонка, Генеральна прокуратура України виступає з ініціативою розгляду типового документу, який забезпечує дотримання у прокуратурах держав-учасниць СНД стандартів ефективного розслідування заяв про жорстке поводження. Він розроблений відповідно з положеннями Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод, а також практикою Європейського суду.

“Упевнений, що його положення у подальшому можуть бути використані прокурорами СНД у цілях підвищення стандартів розслідування заяв про жорстке поводження. Переконаний, що тепла атмосфера сьогоднішньої зустрічі буде у повній мірі сприяти високій продуктивності нашої роботи і послужить для подальшого розвитку співробітництва між прокуратурами держав-учасниць СНД на благо наших громадян”, – резюмував генпрокурор.

Теги:

ГПУ

Джерело:

УНН

Залиште коментар