Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалася конференція «Інноваційні підходи в судовому адмініструванні»

0 15

Як повідомляє сайт судової адміністрації, участь у конференції беруть представники судів, органів судової влади і суддівського самоврядування України: Конституційного та Верховного Судів України, вищих судів, голови апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції, Ради суддів України, Вищої  ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, а також народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України та громадських організацій.

Серед закордонних гостей: представники судової влади різних держав, члени Європейської комісії з ефективності правосуддя, посли, представники установ судового адміністрування країн СНД і міжнародних організацій. Всього в роботі конференції беруть участь близько 200 делегатів.

Говорячи про використання сучасних технологій в судовому процесі, Голова ДСА Р.Кирилюк звернув увагу присутніх на те, що зараз у всіх судах України активно впроваджується система відеоконференцзв’язку. Вказана система уже встановлена в усіх апеляційних судах загальної юрисдикції і найближчим часом вона буде впроваджена в діяльність судів першої інстанції.

Серед інших питань діяльності Руслан Кирилюк назвав удосконалення системи електронного діловодства суду. Зокрема, – шляхом створення єдиного унікального номера для кожної справи.

Важливим на сьогодні залишається питання спрощення доступу громадян до правосуддя. Наразі, запроваджується проект «Електронний суд», що дозволить обмін інформацією між судом і учасниками судового процесу в електронному вигляді.

Також у своєму виступі Голова ДСА України відзначив, що необхідно проводити спеціальне навчання для судових адміністраторів і створити спеціальний заклад – Національну школу судових адміністраторів.

Під час конференції розглядатимуться такі актуальні питання, як тенденції розвитку системи судового адміністрування, стратегічне планування діяльності судової гілки влади, управління судом, комунікаційна політика в судовій системі, використання сучасних технологій у забезпеченні судового процесу, бюджетування судів, а також управління персоналом та професійний розвиток.

Конференцію організовано Державною судовою адміністрацією та Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: справедливе правосуддя».

Видавництво «Юрінком Інтер» до конференції видало репрезентаційну книгу «ДСА: 10 років судового адміністрування».

Теги:

Юрінком Інтер, Державна судова адміністрація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар