Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочалась інформаційна кампанія про зміни порядку реєстрації нерухомості

0 12

Державна реєстраційна служба України спільно з управліннями юстиції в областях проведе інформаційну кампанію для населення щодо нового порядку реєстрації нерухомого майна, який набуде чинності з 1 січня 2013 року. Відповідне доручення міститься в наказі Міністерства юстиції, який підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Наказом затверджено план заходів із запровадження системи державної реєстрації прав на нерухоме майно в Україні відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно».

Зокрема, протягом вересня-грудня Укрдержреєстр разом з регіональними управліннями юстиції  мають забезпечити розміщення у ЗМІ інформаційних матеріалів, а також розповсюдження буклетів, листівок тощо щодо нової процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно, місцезнаходження органів державної реєстрації тощо.

Як відомо, 16 березня 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно», який направлений на створення в Україні єдиної системи державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, запровадження державного реєстру прав на нерухоме майно  тощо. Указаним законом передбачено концептуальні зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з 1 січня 2013 року.

Теги:

Укрдержреєстр, нерухомість

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар