Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розміщення реклами на опорах зовнішнього освітлення можуть заборонити

0 28

Планується заборонити розміщення реклами на що підтримує, опорному і інших елементах контактної мережі, на засобах і обладнання (в тому числі опор) зовнішнє освітлення.

Очікується, що таке рішення очистить міський простір від рекламоносіїв, які призводять до візуального засмічення вулиць і площ, і буде сприяти збереженню автентичності та просторової композиції архітектурних ансамблів і об’єктів культурної спадщини, а також підвищенню туристичної привабливості та поліпшення ситуації в сфері безпеки дорожнього руху.

Відповідний законопроект № 3454 «Про внесення змін до Закону України« Про рекламу »(щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі ПРИ здійсненні рекламної діяльності)» Прийнято за основу на ранковому засіданні Верховної Ради 23 травня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар