Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розкрадання коштів ФГВФО на 620 млн грн

0 13

Служба безпеки України завершила розслідування кримінальної справи про розкрадання коштів Фонду гарантування вкладів фізосіб на 620 млн грн. Як встановило слідство, ці кошти були розкрадені групою осіб на чолі з власником банків “Національний стандарт”, “Європейський” і “Володимирський” Павло Борулько, пише видання “Комерсант-Україна”.

За інформацією слідчих СБУ, за день до відкликання банківських ліцензій в банках були відкриті 1339 рахунки, на які документально були зараховані неіснуючі кошти. Після відкликання ліцензії, група осіб на чолі з Борулько, стверджує слідство, вимагало у ФГВФО компенсувати прогоріли кошти вкладників. Торік СБУ повідомляло про суму 444 млн, тепер же, як пише видання, сума зросла до 620 млн.

Крім того повідомляється, що СБУ порушила у березні 2012 р. справу проти Борулько, який за попередньою змовою з одним з народних депутатів організував розкрадання в 2009 р. коштів Національного банку (НБУ) на загальну суму 315 млн грн. При цьому слідство, як стверджують джерела, зіткнулося з шантажем і погрозами на свою адресу, а в одного з співучасників був вилучений план протистояння слідству і компрометації керівництва СБУ.

На даний момент Павло Борулько знаходиться в Білорусії, де він заарештований співробітниками КДБ і українська сторона передала документи на його екстрадицію.

Джерело:

“Комерсант-Україна”.

Залиште коментар