Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розкрадання коштів ФГВФО на 620 млн грн

13

Служба безпеки України завершила розслідування кримінальної справи про розкрадання коштів Фонду гарантування вкладів фізосіб на 620 млн грн. Як встановило слідство, ці кошти були розкрадені групою осіб на чолі з власником банків “Національний стандарт”, “Європейський” і “Володимирський” Павло Борулько, пише видання “Комерсант-Україна”.

За інформацією слідчих СБУ, за день до відкликання банківських ліцензій в банках були відкриті 1339 рахунки, на які документально були зараховані неіснуючі кошти. Після відкликання ліцензії, група осіб на чолі з Борулько, стверджує слідство, вимагало у ФГВФО компенсувати прогоріли кошти вкладників. Торік СБУ повідомляло про суму 444 млн, тепер же, як пише видання, сума зросла до 620 млн.

Крім того повідомляється, що СБУ порушила у березні 2012 р. справу проти Борулько, який за попередньою змовою з одним з народних депутатів організував розкрадання в 2009 р. коштів Національного банку (НБУ) на загальну суму 315 млн грн. При цьому слідство, як стверджують джерела, зіткнулося з шантажем і погрозами на свою адресу, а в одного з співучасників був вилучений план протистояння слідству і компрометації керівництва СБУ.

На даний момент Павло Борулько знаходиться в Білорусії, де він заарештований співробітниками КДБ і українська сторона передала документи на його екстрадицію.

Джерело:

“Комерсант-Україна”.

Комментарии