Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розгляд справи Луценка перенесли на 11 січня

0 19

Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на 11 січня 2012 року.

Відповідне рішення сьогодні по завершенню допиту чергового свідка оголосив головуючий у судовому процесі суддя Сергій Вовк.

Печерський районний суд Києва з кінця травня розглядає справу Ю.Луценка. За даними Генпрокуратури, Ю.Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу.

Зокрема, Ю.Луценко обвинувачується в незаконному оформленні на роботу в МВС особистого водія Леоніда Приступлюка і в порушеннях, пов`язаних з наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.

Теги:

справа Юрія Луценка, ГПУ, Лук’янівське СІЗО

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар