Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Роздача травматичної зброї “липовим” журналістам

0 84

Про це розповів на брифінгу начальник відділу прокуратури Харківської області Володимир Іванов.”У Харківській області були зареєстровані три нібито інформаційних видання. Вони не здійснювали жодної журналістської діяльності, але на комерційній основі видавали громадянам довідки про те, що ті є позаштатними кореспондентами. Потім “видання” зверталися до Управління громадської безпеки ГУ МВСУ в Харківській області з клопотанням про видачу їм дозволів на носіння травматичної зброї, що передбачено законом”, – зазначив Іванов.

За його словами, вищеназване Управління видало 1,5 тисяч таких дозволів особам, які навіть не пройшли відповідне навчання. У зв’язку з цим прокуратура направила подання начальникові ГУ МВСУ в Харківській області.

Як прозвучало на брифінгу, на сьогодні усі три видання – газети «Городское собрание», «Харьковский вестник» и «Політпрецедент» – закрито. Щодо одного з них відкрито кримінальне провадження за статею, пов’язаною з підробкою документів. Щодо двох інших проводиться перевірка.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар