Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Роз’яснено особливості обов’язкової реєстрації платників ПДВ

0 20

 

До цілей реєстрації платником ПДВ до оподатковуваних операцій належать операції, що підлягають оподаткуванню за ставкою ПДВ ОСНОВНИЙ, 7% ставкою, нульовою ставкою ПДВ і звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ. Про це розповіла УКРІНФОРМ в листі № 3035 / Н / 99-95-42-01-14.
Згідно п. 183.4 ст. 183 НК, в разі переходу осіб зі спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ, на сплату інших податків і зборів, у випадках, визначених главою 1 розділу XIV НК, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 НК, реєстраційна заява подається не пізніше 10 числа 1-го календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів. Якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 182.1 ст. 182 НК, реєстраційна заява подається у строк, визначений п. 183.3 ст. 183 НК.
Згідно п. 181.1 ст. 181 НК, особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ, зокрема, в разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів / послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом 12 останніх календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн (без урахування ПДВ).
Відповідно до розділів V і XX НК до оподатковуваних операцій з постачання товарів / послуг належать операції, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою ПДВ, 7-відсотковою ставкою, нульовою ставкою  ПДВ, звільнені (умовно звільнені) від оподаткування ПДВ.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар