Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія знову дозволила українцям не реєструватись 3 місяці

0 38

Три місяці без реєстрації зможуть перебувати українці на території Росії. Федеральна міграційна служба РФ підтвердила дію протоколу від 2004 року щодо українсько-російської угоди про безвізовий режим.

Речник посольства України в Росії Олег Волошин каже: це рішення – результат активної роботи посольства України в Москві. Адже в січні минулого року у Росії почало діяти нове міграційне законодавство, яке передбачає, що усі громадяни країн СНД мають реєструватися у відповідних органах протягом 3 днів після перетину російського кордону.

Працівники українського посольства довели російським колегам, що такий крок змусить і Україну позбавити росіян права перебувати на українській території без реєстрації протягом 90 діб. В результаті, з початку грудня до українців припинили вживати санкції, якщо вони не зареєєструвалися за місцем тимчасового проживання у Росії протягом 3 днів.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар