Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія заперечує активізацію видачі російських паспортів жителям Севастополя

0 17

Росія заперечує активізацію надання російського громадянства жителям Севастополя.

Про це заявив радник-посланник посольства Росії Всеволод Лоскутов в інтерв’ю “Газеті 24”.

“Це дезінформація, яка не має під собою ніяких підстав. Як можна просто так видавати паспорти?” – сказав він.

Лоскутов підкреслив, що процедура надання російського громадянства досить непроста й займає кілька місяців.

При цьому він зазначив, що безвізовий режим між Україною й Росією не дозволяє вести точний облік кількості громадян Росії, що перебувають у Криму, що дає змогу нагнітати обстановку навколо цього питання.

“Я вважаю, що треба б вести такий облік, тому що мало які виникнуть ситуації. От і зараз – нагнітається обстановка незрозуміло навколо чого”, – сказав він.

Водночас Лоскутов повідомив, що хоча в Росії й не заборонене подвійне громадянство, державою воно не визнається.

“Якщо в людини є паспорт громадянина Росії, то ми не розшукуємо інформацію, який у нього ще є паспорт. Для нас він громадянин Росії. І все”, – підкреслив він.

При цьому Лоскутов зазначив, що Росія не має наміру ініціювати поновлення переговорів з Україною щодо угоди про подвійне громадянство, які велися в 1990-х роках.

Як повідомляло агентство, депутат Верховної Ради, член фракції Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” Ольга Герасим’юк просить Службу безпеки України взяти під контроль надання громадянам України російського громадянства.

Член фракції НУНС, голова комітету Ради з питань національної безпеки й оборони Анатолій Гриценко виступає за з’ясування спецслужбами кількості українців, які мають подвійне громадянство.

Депутат Ради, член фракції НУНС Мустафа Джемілєв вважає, що можливе введення подвійного громадянства загрожує територіальній єдності держави й провокує повторення в Криму ситуації, подібній то нинішньої ситуації в Південній Осетії.

Подвійне громадянство в Україні законодавчо заборонено.

Залиште коментар