Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія закрила кримінальну справу проти української бібліотеки в Москві

0 12

Судові органи Росії закрили кримінальну справу проти Бібліотеки української літератури в Москві і її директора Наталії Шариної, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

“За результатами проведеного слідства правоохоронними органами Росії не виявлено жодних ознак наявності подібної (екстремістської) літератури в бібліотеці і складу злочину в діях її директора”, – сказано в повідомленні.

Суд також зобов’язав російські правоохоронні органи повернути бібліотеці книги і сервери, які було вилучено в ході слідства, а для директора бібліотеки “мають бути створені умови для реабілітації нею свого доброго імені”.

Нагадаємо, скандал розгорівся наприкінці грудня минулого року. Співробітники МЗС Росії для проведення психолого-лінгвістичної експертизи вилучили з бібліотеки близько 50 видань як такі, у яких можуть міститися ксенофобські матеріали. В установі було проведено кілька обшуків, після чого роботу бібліотеки було частково припинено.

Теги:

екстремізм, ксенофобія

Залиште коментар