Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія подала позов проти України щодо повернення боргу ЄЕСУ

0 15

На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Міністерства оборони Російської Федерації до Кабінету міністрів України про стягнення 3 млрд 239,449 млн грн. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Позов пред’явлено за результатами розслідування діяльності компанії ЄЕСУ, до керівництва якої причетна екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. У першому судовому засіданні 5 вересня суддя Івченко повідомив, що за такими справами немає термінів давності і пом’якшуючих обставин, оскільки в міждержавній практиці по боргах приватних компаній, таких як ЄЕСУ, якщо гарантом виступала держава (Кабмін України при прем’єрі Лазаренко), не може бути ніяких послаблень.

“Представником позивача подано клопотання про доповнення позовних вимог та залучення до участі у справі в якості співвідповідача – Державну казначейську службу України, яке судом задоволено”, – йдеться у рішенні суду.

“Враховуючи те, що спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи”, – також зазначено у рішенні. Суд відклав розгляд справи на 12 вересня 2012 р.

Теги:

госпоодарське судочинство, ЄЕСУ

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар