Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія “до останнього” буде судитися з Києвом через катастрофу Ту-154

0 17

Російська авіакомпанія “Сибір” має намір дійти в судових розглядах до міжнародних інстанцій, обстоюючи свої інтереси у справі про катастрофу літака Ту-154 над Чорним морем в 2001 році.

“Ми займемо більш жорстку публічну позицію. Ми давали ці шість років Україні шанс розібратися в цьому суді і не виходили з великою критикою на пресу”, – попередила адвокат компанії Олександра Павленко.

Ця заява була обумовлена тим, що напередодні, 6 вересня, Господарський суд Києва відмовився задовольнити позов “Сибіру”: російська сторона стверджує, що Ту-154 був збитий зенітною ракетою, запущеною під час навчань української армії.

Слідство, проведене Міждержавним авіаційним комітетом РФ, встановило, що ця ракета була випущена з території України, з району Феодосії, де в той час проводилися навчання ППО.

Водночас суд в Києві виніс рішення про невинність військових, спираючись на результати дослідження Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, який вважає, що літак не міг бути збитий зенітною ракетою.

Відповідачами на суді були міністерство оборони і Державне казначейство України.

Літак Ту-154 авіакомпанії “Сибір”, що виконував рейс Тель-Авів – Новосибірськ, розбився над Чорним морем у жовтні 2001 року. Всі люди, які були на борту, загинули – 66 пасажирів (переважно громадяни Ізраїлю) і 12 членів екіпажу (громадяни Росії).

Після катастрофи МЗС України, на чекаючи результатів розслідування, добровільно виплатило Росії компенсацію в сумі 7,8 мільйона доларів, а міністра оборони Олександра Кузьмука відправили у відставку.

Теги:

Господарський суд Києва, катастрофа ТУ-154

Джерело:

ТСН

Залиште коментар