Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія є стороною конфлікту на Донбасі, а не посередником – лідери G7

0 1

У конфлікті на Донбасі Росія є не посередником, а однією зі сторін. Про це йдеться в комюніке саміту G7, який проходить в Корнуоллі (Великобританія) з 11-го по 13 червня. “Ми закликаємо Росію знизити напруженість і діяти у відповідності зі своїми міжнародними зобов’язаннями і вивести російські війська і техніку на східному кордоні України і на Кримському півострові. Ми залишаємося твердого думки, що Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником”,  – сказано в заяві. Лідери “Великої сімки” підтвердили “підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах”.

“Ми підтверджуємо свою підтримку нормандського процесу для забезпечення виконання Мінських угод і закликаємо Росію і підтримувані нею збройні формування до конструктивної взаємодії і підтвердженню прихильності перемир’я” , – йдеться в комюніке.

Учасники саміту наголосили також на необхідності “зміцнення демократії та інститутів України, заохочення подальшого прогресу в реформі”.

G7 в ході підсумкового засідання зажадали від Росії вжити заходів проти тих, хто проводить кібератаки і використовує програми-вимагачі зсередини країни.

У комюніке йдеться, що Росія повинна «притягнути до відповідальності тих, хто в межах її кордонів проводить атаки програм-вимагачів, використовує віртуальну валюту для відмивання викупу та інші кіберзлочини».

Залиште коментар