Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Росія повністю зупинила транзит українських товарів

0 65

Російська Федерація за станом на 4 січня 2016 року повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
“Дана заборона РФ є непрозорим, невиправданим і носять дискримінаційний характер. Таким чином, росіяни порушили свої зобов’язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011г.”, – Йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку в понеділок .
МЕРТ нагадує, що президент і уряд РФ рішеннями від 1 січня 2016 встановили, що транзит українських вантажів у Казахстан здійснюється тільки через один автомобільний і один залізничний пункти пропуску на російсько-білоруському кордоні під Смоленськом і тільки при наявності пломб, підключених до супутникової системи ГЛОНАСС , та облікових талонів у водіїв.
“В даний час Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом в РФ і транзитом по її території. У той же час Міністерство інфраструктури України з зацікавленими підприємствами розробляє” альтернативні “шляху транзиту”, – відзначає Мінекономрозвитку.
У повідомленні вказано телефони в МЕРТ, Державної фіскальної службі і Мінінфраструктури, за якими можна звертатися у разі виникнення додаткових питань з експорту в РФ і транзиту по її території, митного оформлення товарів і “альтернативним” шляхам транзиту.
Як повідомлялося, Росія також з 2016 року в односторонньому порядку вийшла з режиму вільної торгівлі з Україною і ввела ембарго на постачання ряду українських продовольчих товарів. У відповідь Київ увів дзеркальні санкції проти Москви.

Джерело:

Інтерфакс-Україна

Залиште коментар