Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Романа Кислова, який писав про розтління неповнолітньої Бектурсуновим, засудили на 5 років

0 25

Прес-служба Київського Медіа-холдингу розповсюдила повідомлення про те, що Романа Кислова, який писав про розтління неповнолітньої радником мера Києва Казбеком Бектурсуновим, засудили на 5 років.

Текст повідомлення наводимо повністю:

Сьогодні Шевченківський районний суд Києва оприлюднив вирок Роману Кислову, затриманому столичним УБОЗом в лютому 2009 року за здирництво 250000 доларів від Казбека Бектурсунова. Згідно з рішенням суду, Кислова чекає 5 років позбавлення волі (ст.189 ч.2 КК і ст.34 ч.1 КК), а його співучасницю Анастасію Гоженкову – 4 роки (ст.189 ч.2 КК). Роман Кислов повністю визнав свою провину.

Під час судового розгляду 19 квітня 2010 року Роман Кислов вибачився перед Казбеком Бектурсуновим за наклеп, що може підтвердити адвокат підсудного. Також Роман Кислов повністю визнав свою провину в здирництві, факт спільного проживання з його співучасницею Анастасією Гоженковою і «виписування» самому собі так званих «редакційних завдань» від сайту «Громадська прокуратура».

Шевченківський районний суд також встановив, що Роман Кислов сфальсифікував в цілях здирництва листування на сайтах знайомств. Раніше Казбек Бектурсунов вже подавав цивільний позов, який був задоволений судом.

Нагадаємо, що очолюване Юрієм Луценком МВС в березні 2009 року закрило порушену проти Казбека Бектурсунова кримінальну справу щодо розтління малолітньої.

«Опубліковані в інтернеті матеріали нібито моїх свідчень правоохоронним органам є підробленими, що було встановлено під час слідства і судового процесу. До того ж, я не володію на достатньому для цього рівні українською мовою. Це я повідомив в поясненні працівникам МВС, тому нібито мої свідчення, що з’явилися в лютому 2009 року, є такою ж нісенітною підробкою, як і сфабриковане Кисловим інтернет-листування. Тим часом низка дрібних сайтів і друкованих ділових видань публікували відверту брехню. Викликає здивування те, що ЗМІ не спромоглися перевірити публіковану інформацію», – заявив Казбек Бектурсунов.

«Я свідомо не коментував перипетії цієї справи до завершення судового розгляду. Сьогодні Шевченківський районний суд створив прецедент об’єктивного розгляду не тільки відкритого здирництва, а й справедливого покарання псевдожурналістів, оскільки з великою повагою ставлюся до журналістики і до справжніх журналістів. Найближчим часом я подам судові позови на ЗМІ, які всупереч нормам журналістської етики опустилися до рівня публікацій неперевірених даних, а також до чиновників в погонах, що прикривають вимагачів в журналісьткій шкурі», – повідомив Казбек Бектурсунов.

Пан Бектурсунов переконаний, що провокація проти нього була влаштована групою осіб, тісно пов’язаних з правоохоронними органами, при цьому деякі з них досі перебувають на волі. Як стало відомо ЗМІ, під час судового засідання Роман Кислов визнав, що при підготовці провокації діяв в тісній координації з працевницею прес-служби київського УБОЗ Оленою Мельник. Про це також свідчить те, що столична міліція відпустила Кислова на свободу відразу ж після затримання, що є грубим порушенням чинного законодавства.

Під час судового розгляду Анастасія Гоженкова заявила, що Роман Кислов з метою її залякування показував їй фільм «10 негринят», а якийсь час після того вона одержала диск з цим фільмом поштою.

Нагадаємо, 1 лютого 2009 року, Казбек Бектурсунов звернувся в міліцію із заявою про здирництво, після чого працівники УБОЗ ГУ МВС в Києві затримали вимагачів, а Шевченківське РУ ГУ МВС в Києві порушило проти них кримінальну справу за ч.2 ст.189 КК («здирництво, здійснене за попередньою змовою осіб»). Анастасія Гоженкова була відпущена під підписку про невиїзд, а Роману Кислову Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в СІЗО №13».

Нагадаємо, раніше Шевченківський районний суд міста Києва 30 квітня відмовив Роману Кислову в закритті кримінальної справи, порушеної проти нього за фактом вимагання грошей у радника мера Києва Казбека Бектурсунова.

Джерело:

proUA

Залиште коментар