Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Роман Ландік екстрадований

0 17

Депутат Луганської міської ради Роман Ландик екстрадований з Росії в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності. Про це ЮВУ повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

“21 вересня цього року Ландік переданий російською стороною представникам українських правоохоронних органів у пункті пропуску через державний кордон”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 липня російський суд прийняв рішення залишити Романа Ландика під вартою до ухвалення рішення Генеральною прокуратурою РФ про його екстрадицію.

Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно Ландіка за ознаками злочину, передбаченого ст. 296 ч.3 Кримінального кодексу України (хуліганство). 4 липня близько третьої години ночі в приміщенні ресторану “Баккара” в Луганську, грубо порушуючи громадський порядок, Ландік завдав тілесні ушкодження дівчині.

Теги:

Ландік Роман, екстрадиція

Джерело:

ЮВУ, №38, 2011

Залиште коментар