Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рокіровка в Національному антикорупційному комітеті

0 16

Віктор Янукович Указом від 31.12.2013 № 719/2013 частково змінив ст.2 Указу від 16.03.2012 № 201 — до складу Антикорупційного комітету введені голова Верховного Суду України Ярослав Романюк («за згодою») , Міністр юстиції Олена Лукаш, голова ВРЮ Олександр Лавринович і заступник секретаря РНБО Ренат Кузьмін.
Також Указом зі складу Комітету виведені В.Колесніченко, О.Копиленко, П.Пилипчук, В.Толкованов.
Нагадаємо, що Національний антикорупційний комітет є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Комітет здійснює комплексну оцінку ситуації і тенденцій у сфері протидії корупції в Україні; аналізує національне антикорупційне законодавство і заходи з його виконання, бере участь у підготовці законопроектів, проектів інших нормативно-правових актів; організовує вивчення громадської думки; сприяє науково-методичного забезпечення з питань запобігання та протидії корупції, проведення аналітичних досліджень і т.д.

Залиште коментар