Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Родовід Банк попросив у Нацбанку чергове відстрочення на два місяці

0 13

Націоналізований Родовід Банк просить Нацбанк продовжити мораторій на повернення фінустановою внесків і кредитів на два місяці, передає «Дело».

15 жовтня закінчується дія продовженого на місяць мораторію на задоволення вимог кредиторів Родовід Банку. Проте, в Міністерстві фінансів, яке є власником 99,97% акцій фінустанови, вирішили, що мораторій необхідно продовжити, причому на цей раз вже на два місяці – до 15 грудня.

«У понеділок ми відправили клопотання по продовженню терміну мораторію в НБУ на два місяці – до 15 грудня», – повідомив тимчасовий адміністратор Родовід Банка Сергій Щербина.

У Національному банку говорять, що поки про необхідність продовження дії мораторію їх ніхто не повідомляв. «Ще немає клопотання Родовід Банку про продовження мораторію. Прийде – розглядатимемо і продовжуватимемо», – говорить керівник дирекції по банківському регулюванню і нагляду НБУ Василь Пасічник.

Нагадаємо, піврічний мораторій на задоволення вимог кредиторів Родовід Банку закінчився 15 вересня. Не дивлячись на його дію, з 3 серпня банк почав повну виплату депозитів, термін яких закінчився.

Пізніше НБУ продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів «Родовід Банк» строком на один місяць – з 16 вересня до 15 жовтня.

Джерело:

proUA

Залиште коментар