Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Родовід банк і «Київ» отримали голів правління. Кандидатура в Укргазбанк ще узгоджується

0 17

Національний банк схвалив призначення головою правління Родовід Банку Сергія Щербини, головою правління банку «Київ» – Ігоря Францкевича.

Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв’язків НБУ Сергій Круглик. «Голови правлінь Родовіда і «Києва» – Щербина і Францкевич – узгоджені», – сказав він. Круглик додав, що на стадії узгодження знаходиться і кандидатура Олександра Морозова на посаду голови правління Укргазбанка. «Морозов – на стадії узгодження», – сказав він. Щербина є тимчасовим адміністратором Родовід Банка, Францкевич – перший заступник голови правління Промінвестбанку, Морозов – екс-голова правління Ощадбанку. Нагадаємо, 6 липня Кабінет Міністрів рекапіталізував Укргазбанк і Родовід Банк облігаціями на загальну суму 5,9 млрд. грн., тоді як 3 липня банк «Київ» отримав 3,6 млрд. грн.

Джерело:

proUA

Залиште коментар