Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Робота за кордоном: українцям не радять вірити маловідомим фірмам

0 29

Українським трудовим мігрантам, аби не стати об’єктом полювання нечистих на руку бізнесменів та не втрапити в тенета сучасних рабовласників, перед виїздом на заробітки за кордон варто проконсультуватися з фахівцями профспілки трудових мігрантів.

Про це заявив голова Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні і за її межами Сергій Олійник під час радіомосту «Київ-Лісабон», проведеного Національною радіокомпанією України.

За його словами, люди не повинні їхати за кордон з придбаною у сумнівної фірми угодою. «Одним з найкращих методів убезпечення від шахрайства може бути робоча віза, яку опрацювала профспілка мігрантів в Україні. А її партнери за кордоном, така ж профспілка, впродовж всього часу перебування громадянина за кордоном відстежуватимуть відносини з роботодавцем, юристи не допустять порушень трудових відносин», – наголосив С.Олійник.

Як зазначив під час радіомосту президент Асоціації українських емігрантів у Португалії Павло Садоха, переважна більшість українців має наміри повернутись, але осідає в Португалії. За його словами, основною метою українських заробітчан є повернення в Україну аби на батьківщині відкрити власну справу. «Українці, які виїхали до Португалії, з самого початку прагнули заробити гроші, щоб потім реалізувати цей капітал в Україні», – відзначив П.Садоха. Утім, за його словами, Португалія розумно використовує потенціал трудових іммігрантів, інтегруючи їх у різні проекти, аби сприяти роботі за фахом. Відколи законодавство Португалії дозволило об’єднання сімей, відбулася друга хвиля міграції з далекого європейського сходу на далекий захід.

У свою чергу, радник при дирекції Національного інституту стратегічних досліджень, доктор наук з державного управління Олена Малиновська заявила, що держава має заохочувати повернення українських заробітчан на Батьківщину.

Теги:

трудова міграція

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар