Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Робота спецкомісії з люстраційної перевірки суддів заблокована

0 20

Верховний Суд прийняв відставку члена тимчасової спеціальної комісії з люстраційної перевірки суддів загальної юрисдикції Юрія Кармазіна. За відповідне рішення на пленумі Верховного Суду проголосували 30 з 43 присутніх суддів Верховного Суду.

Кармазін мотивував свою заяву про звільнення тим, що вважає діяльність спецкомісії занадто політизованою.

Своєю чергою голова спецкомісії Володимир Мойсик уважає, що таке рішення пов’язане з тим, що члени комісії працюють на громадських засадах, тобто безоплатно.

При цьому Верховний Суд не призначив за своєю квотою нового члена спецкомісії замість Кармазіна. Голова Верховного Суду Ярослав Романюк зазначив, що пошуки гідного кандидата тривають.

Мойсик назвав цю ситуацію кричущою й підкреслив, що робота спецкомісії в такий спосіб заблокована, тому що в ній залишилося лише 8 з 15 членів, і приймати рішення вона не може.

Як повідомляло агентство, 8 квітня Верховна Рада прийняла закон “Про відновлення довіри до судової системи України”, відповідно до якого створюється тимчасова спеціальна комісія для проведення люстраційної перевірки суддів.

Залиште коментар