Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РНБО України розглянула питання забезпечення додаткового фінансування сектору безпеки і оборони в межах бюджету поточного року

0 20

Рада національної безпеки і оборони України на своєму засіданні у середу підтримала рішення Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з метою збільшення фінансування Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

Зокрема, передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд. 800 млн. грн., Головного управління розвідки Міністерства оборони України – на 175 млн. грн., Національної поліції України – на 2 млрд. 4 млн. 800 тис. грн., Державної прикордонної служби України та інших силових структур – на 782 млн. 700 тис. грн., Служби безпеки України – на 128 млн. 500 тис. грн., Управління державної охорони України – на 51 млн. грн.

Особливу увагу було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських.

Джерело:

РНБО

Залиште коментар