Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РНБО доручила уряду створити законні підстави для проведення всеукраїнського референдуму

0 123

Згідно з рішенням РНБО Кабінету Міністрів має напрацювати відповідні зміни до законодавства про проведення всеукраїнського референдуму.

“Наскільки я розумію, то згідно з рішенням РНБО доручено Кабінету Міністрів напрацювати відповідні зміни. Як тільки вони розроблять, внесуть до парламенту, і я думаю, що парламент їх має проаналізувати й надати свою оцінку. Думаю, що їх буде підтримано. Проте давайте дочекаємося відповідного законопроекту”, – сказав він.

За його словами, питання проведення всеукраїнського референдуму на порядку денному парламенті на вівторок не стоїть, але не виключив, що це питання може обговорюватися за такого бажання депутатів.

“Цього питання на порядку денному немає. Проте можливо, якщо буде воля сесійної зали, ми обговорюватимемо шляхи реалізації цієї мети, оскільки немає самого зареєстрованого законопроекту і, відповідно, не набуло чинності рішення РНБО, яким рекомендується такий законопроект розробити”, – пояснив Князевич.

Як повідомлялось, політолог, член ради ВО “Майдан” Ігор Жданов з посиланням на свої джерела повідомив, що РНБО прийняло рішення рекомендувати проведення всеукраїнського референдуму щодо єдності України, розширення прав регіонів та децентралізації 15 червня.

Джерело:

http://tyzhden.ua

Залиште коментар