Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рівень патріотизму: кожен другий готовий до еміграції

0 16

Згідно соціологічним дослідженням, кожен другий українець готовий покинути країну. Підвищити рівень патріотизму чиновники наївно сподіваються ухваленням програми виховання.

Чиновники вважають, що проблема полягає в патріотичному вихованні громадян і підготували проект концепції програми патріотичного виховання на 2013-2017 роки, яка передбачає активізацію пропагандистської роботи в ЗМІ, збільшення випуску вітчизняних кінофільмів і книг. Про це повідомили в Державній службі молоді і спорту України.

За словами першого замголови Держслужби молоді і спорту Сергія Глущенка, девальвація традиційних етичних цінностей, пропаганда жорстокості, бездуховності і насильства, зокрема, через засоби масової інформації негативно впливають на моральні і патріотичні переконання громадян України.

Глущенко відзначив, що дані соціологічних досліджень свідчать, що рівень патріотизму громадян України є невисоким. “Серед молоді у віці 18-29 років показник готовності до еміграції складає 50,4%, а у віковій групі 30-39 років – 42,4%. Таким чином, серед вікової категорії, від якої залежить майбутнє України, практично кожен другий допускає для себе можливість еміграції”, – підкреслив чиновник, посилаючись на дані Інституту Горшеніна.

У зв’язку з цим Глущенко повідомив, що недавно на колегії МОН ухвалено рішення прийняти за основу проект концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання громадян на 2013-2017 роки.

Зокрема, проект передбачає  активізацію інформаційно-пропагандистської роботи по патріотичному вихованню, посилення патріотичної спрямованості програм радіомовлення, телебачення, матеріалів друкарських ЗМІ, підтримка виробництва вітчизняної кінопродукції, видання творів, постановка спектаклів, направлених на патріотичне виховання всіх категорій громадян України і т.д.

Залиште коментар