Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рішенням суду мешканцеві Сіднею заборонений доступ до пива

0 36

Австралійський суд засудив любителя пива, жителя Сіднея, всьоме затриманого поліцією за кермування автомобілем в нетверезому стані, до утримання від вживання і придбання цього напою на 12 місяців, повідомляє Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ.

Будівельник з Сіднея Майкл Лірі (Michael Leary) набув згубної звички надмірного вживання пива п`ять років тому, після того, як він розлучився зі своєю коханою.

Відтоді нещасний будівельник витрачав на пиво близько тисячі доларів за тиждень – сума достатня для купівлі більш ніж 2500 банок пива, зазначає агентство.

Суд не засудив Лірі до тюремного ув`язнення, пославшись на факт, що він є батьком чотирьох дітей і практично позбавився зайвого вживання пива з моменту свого останнього затримання.

Натомість суд позбавив його права вживати, купувати і навіть тримати пиво руках.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар