Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рішення Європейського суду щодо Луценка набуло чинності

0 17

Європейський суд з прав людини залишив у силі рішення у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, відхиливши прохання українського уряду про його перегляд Великою палатою

Як повідомили в Європейському суді, на останньому засіданні Великої палати з п´яти суддів було прийнято рішення відхилити подальший розгляд за 17 справами. Серед цих справ також зазначено і справу Луценка, передає «Інтерфакс-Україна».

При цьому в ЄСПЛ пояснили, що таким чином запит українського уряду про передання подальшої справи Великою палатою ЄСПЛ відхилений, і вирок, винесений 3 липня, набрав чинності.

На початку липня Європейський суд з прав людини зобов´язав Україну виплатити Луценкові  15 тисяч євро компенсації за незаконний арешт. Україна це рішення оскаржила.

Теги:

ЄСПЛ, Луценко Юрій

Джерело:

Комментарии

Залиште коментар