Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рішення у справах про усиновлення до Реєстру вноситися не будуть

0 29

Як повідомили в прес-службі ДСА, 23 березня 2012 року Рада суддів України на черговому засіданні розглянула питання доповнення до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Державна судова адміністрація України звернулась до Ради суддів України з метою дотримання вимог чинного законодавства, зокрема, частини першої статті 226 Сімейного кодексу України особа має право на таємницю – рішення суду про усиновлення, внести зміни до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, котрий затверджено наказом ДСА України від 17 лютого 2012 року №20/1/4.

Як зазначив заступник Голови Державної судової адміністрації України Володимир Півторак, після того, як Рада суддів України за погодженням з ДСА України затвердила такий Перелік, виникло питання про те, чи підлягають внесенню до Реєстру рішення судів про усиновлення. Рада суддів ухвалила рішення виключити з Переліку рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, рішення судів про усиновлення.

Теги:

Рада суддів України, Державна судова адміністрація, усиновлення

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар