Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рішення та розпорядження антимонопольного комітету України

0 23

·         Оштрафовано на 10 тис. грн компанію Kaidoz AB (м. Стокгольм, Швеція), яка не здійснює господарської діяльності, за вчинення порушення конкуренційного законодавства у вигляді придбання без попереднього отримання дозволу АМКУ понад 50% акцій компанії Zodiak Television Aktieboiag (м. Стокгольм, Швеція), яка виробляє та розповсюджує телевізійну, відео, – кінематографічну продукцію та здійснює управління акціями дочірніх підприємств. За результатами розгляду справи дозвіл на здійснення концентрації надано.

·         Надано дозвіл компаніям Tanarm Invest & Finance Limited (м. Нікосія, Кіпр) та Heopas Property Co. Limited (м. Лімасол, Кіпр), які здійснюють інвестиційну діяльність, на узгоджені дії щодо недопущення конкуренції між ними, передбачені п.15 «Договору про придбання та підписку на акції та частки Акціонерної участі у компанії Heopas Property Co. Limited».

·         Надано дозвіл компанії «AUTORETAIL HOLDING LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр), що не здійснює господарської діяльності в Україні, на придбання часток у статутних капіталах ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ХОЛДІНГ» (м. Київ) та ТОВ «Автомобільний Дім «Богдан» (м. Васильків, Київська обл.), що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств.

·         Надано дозвіл компанії «HUDC LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр), що не здійснює господарської діяльності в Україні, на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Хюндай Моторс Україна» (м. Київ), що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл приватній компанії з обмеженою відповідальністю Di. Ci. Holding B. V. (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання понад 50% акцій приватної компанії з обмеженою відповідальністю «Ротаріус Холдінг Б.В (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління ЗАТ «Одеський завод шампанських вин».

Залиште коментар